Bizi Kim Yönetiyor ? Kalp Mi ? Beyin Mi ?

MERHABA ARKADAŞLAR
Sizce bizi kim yönetiyor? Daha doğar doğmaz başlayan yaşam döngümüzdeki ikili ilişkilerde aldığımız kararları beynimiz mi veriyor yoksa kalbimiz mi? Kalpten deli gibi sevdiğimiz birini giderek kötüleşen tutumu yüzünden bırakma kararını kim veriyor? Ya da tam aksine sevdiğinizi hoşlandığınızı her bir hücrenizde hissederken bir takım sosyal ya da sınıfsal farklar yüzünden inatla ondan kaçmanız emrini size kim veriyor? Bu büyük savaşa hazırsanız başlayalım !

Şimdi konuyu şu yönde ele alalım.Hiç kalbinizle beyniniz arasında kaldınız mı? Bir şeyi mantığınız uygun bulmasa da istediğiniz zamanlar olmadı mı? Ya da kalbinize söz geçiremediğiniz anlar? Duygularımı mı dinlenmeliyim yoksa mantığımı mı diye düşündüğünüz kısır döngüler? Elbette olmuştur.Bu ikilem belki de hepimiz için hayatımızın bir döneminde içsel bir çatışma yaratmıştır.

Duygularımızın devreye girmesiyle mantığımızın onaylamadığı seçimler ve kararlar almaya başladığımızda, mantığımızın bir anda bizi engellemeye çalışan sesini çok yüksek bir tonda duymuş olabiliriz.Özellikle de konu duygusal ilişkiler olunca birçok zaman duygularımızla mantığımız arasında içsel bir savaş yaşarız.

Bu Videoda ki Müzikler Youtube Ses kitaplığından alınmıştır.
https://www.youtube.com/audiolibrary/music

Diğer Videolarıma Göz atmanızı Tavsiye Ederim

Dünyanın Sonunu Getirebilecek 5 KORKUNÇ felaket
https://youtu.be/-wrYdlhE5hU

Dünyanın En İlginç 5 Noktasına Hızlı bir Yolculuk ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ !
https://youtu.be/mLd4JUziJc8

Hitler ve En Sadık Nazileri Hakkında 7 KORKUNÇ Gerçek
https://youtu.be/0gproAxJa7w

ABD vs RUSYA! Uzay Yarışında 7 Önemli Olay
https://youtu.be/r9gjSR-Fmac

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İnstagram : https://www.instagram.com/kaldmr/

Twitter :https://twitter.com/kealdmr

Facebook :https://www.facebook.com/kemal.aldemir1


  (0)   Yorum


Hayatın her noktasın da yaşanmış yada yaşanan olayları sizlere hazırlıyoruz. Her hafta yeni bir video ile büyümeye devam ediyoruz.

Profili İncele Kemal Aldemir

Onaylandı