Aydin Efe09 Projemiz

Biz Aydın Efe 09 olarak güncel hayattaki sorunların dışında kent kültürünü tanıtıcı ve toplumsal birlik ve beraberliği bütünleştirici paylaşımlarda bulunarak Aydın’a değer katıyoruz.

Sosyal Medya’yı Aydın’da en aktif olarak kullanan Süleyman Algün’e ait sosyal medya’da #Facebook bulunan Aydın Efe 09 sayfasına sahip olmanın gururunu taşıyoruz.

Bugün’e kadar 70-80 bin beğeni sayısına ve haftalık 600.000 gönderi ulaşıma sahip olmanın gururu ile artık www.AydınEfe09.com sitesi üzerinden de Aydınımıza değer katmaya devam ediyoruz. Kültürümüze, gelenek ve göreneklerimize her zaman sahip çıktık ve de çıkmaya devam edeceğiz. Heredot’unda dediği gibi Gökyüzünün Altındaki en güzel gökyüzü olan Aydınımızı ülkemize ve dünyaya tanıtmaya devam edeceğiz.

Zaman zaman gelen dönüşlerden ve sosyal medya analizlerimizde görüyoruz ki sayfamız yurt dışında da bir çok noktada takip ediliyor. Bu yaptığımız işin doğruluğunu ve insanların hayatına kattığımız değerleri, yurt dışında yaşayan insanlarımızın özlemlerini giderdiğimizi bize yansıtıyor.

Yaklaşık 9 yıldır bilinçli bir şekilde #sosyalmedya kullanımına sahip olmakla birlikte Sosyal medya’nın doğru kullanıldığında insanlar için muhteşem bir araç olduğunu her ortamda dile getiriyoruz. Aydın Efe 09 olarak biz de topluma bu konuda örnek olmaya çalışıyoruz.

Amaçlarımız doğrultusunda sosyal medyada aktif olmaya, ayrıca güncel hayattaki yaşam biçimimizi ve kültürümüze ait geleneklerimizi sizlerle paylaşarak tarihe not düşmeye devam edeceğiz.


  (0)   Yorum