Eski Türk Toplumnda Sevgili Nasıl Olunurdu? Flört Taktikleri

Merhaba!!!

Eklemek istediğiniz ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz bir bilgiyi düzeltmek için yorum atmayı unutmayın.

Atalarımız,ninelerimiz,dedelerimiz birbirleriyle nasıl tanıştı? Nerelere giderlerdi? Sevgili olmak, flört etmek,aşık olmak günümüzden farklı mıydı? Kısa video haline getirdim.İyi seyirler.. :)


Eski zamanda aşk?
Eskiden nasıl sevgili olurlardı?
Aşk ve flört gelenekleri nelerdi?
Kaymakçı dükkanı nedir?
Pereme kayıklarına kadınların girmesi neden yasaklandı?
Görücü usulü evlilik nedir?
Düğün ve mesire yerlerinde neler olurdu?


#TTS (Tarihin tozlu sayfaları) başlığı altında her çarşamba gün içerisinde değişim gösteren saatlerde yayınlanacaktır


Genel kitleye göre dünyanın en sıkıcı eğitim konusu olan tarihi kendi çapsızlığımla derin derin araştırıp okuyarak kısa videolar haline getiriyorum.İki başlık altında ilerlemeye devam edeceğim.

1-)TARİHTE İZ BIRAKAN HÜKÜMDARLAR,KESİNLİKLE TANINMASI GEREKEN BİLİM ADAMLARI YA DA GEÇMİŞTE GELECEĞİN KADERİNİ DEĞİŞTİREN ÖNEMLİ İSİMLER(14 günde 1 video olmak üzere Pazar günleri) (#İZBIRAKANLAR başlığı altında)2-)DÜNYA TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN DERİN SIRADAŞI,İLGİNÇ VE ŞAŞIRTAN OLAYLAR(#TTS başlığı adı altında TARİHİN TOZLU SAYFALARI)


Video yükleme zamanlarını aksilik olmadığı taktirde 2 haftada bir kez Pazar günleri saat 20.00'da ilk konsept olan iz bırakanlar videosu halinde paylaşılacak. İkinci konsept olan tarihin ilginç ve şaşırtan olaylarını TTS başlığı altında her Çarşamba gün içerisinde değişim gösteren saatlerde yayınlanacaktır


  (0)   Yorum


Saatlerce günlerce okuyarak,araştırarak öğrendiğim şimdilik en sıkıcı konulardan biri olan tarihi kendi çapsızlığımla anlatıyorum

Profili İncele Arda Yılmaz

Onaylandı