İlk Türk Futbol Takımı Ve Futbolcuları

Merhaba!!!


Öncelikle takımın kurulma zamanı bazı kaynaklara göre 1899 bazı kaynaklara göre 1901dir eğer farklı yerde 1899 görürseniz bilginiz olsun.

Türk tarihinde kurulan ilk türk futbol takımını ve aynı zamanda ilk türk futbolcularını araştırarak kısa video haline getirdim.İyi seyirler.. :)ilk türk futbolcusu?
ilk kurulan futbol takımı?
ilk türk futbolcu kimdir?
ilk türk takımı ne zaman kurulmuştur?
ilk hangi takım kurulmuştur?


#TTS (Tarihin tozlu sayfaları) başlığı altında her çarşamba gün içerisinde değişim gösteren saatlerde yayınlanacaktır


Genel kitleye göre dünyanın en sıkıcı eğitim konusu olan tarihi kendi çapsızlığımla derin derin araştırıp okuyarak kısa videolar haline getiriyorum.İki başlık altında ilerlemeye devam edeceğim.

1-)TARİHTE İZ BIRAKAN HÜKÜMDARLAR,KESİNLİKLE TANINMASI GEREKEN BİLİM ADAMLARI YA DA GEÇMİŞTE GELECEĞİN KADERİNİ DEĞİŞTİREN ÖNEMLİ İSİMLER(14 günde 1 video olmak üzere Pazar günleri)2-)DÜNYA TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN DERİN SIRADAŞI,İLGİNÇ VE ŞAŞIRTAN OLAYLAR(#TTS başlığı adı altında TARİHİN TOZLU SAYFALARI)


Video yükleme zamanlarını aksilik olmadığı taktirde 2 haftada bir kez Pazar günleri saat 20.00'da ilk konsept olan hükümdar videosu halinde paylaşılacak. İkinci konsept olan tarihin ilginç ve şaşırtan olaylarını TTS başlığı altında her Çarşamba gün içerisinde değişim gösteren saatlerde yayınlanacaktır


  (0)   Yorum


Saatlerce günlerce okuyarak,araştırarak öğrendiğim şimdilik en sıkıcı konulardan biri olan tarihi kendi çapsızlığımla anlatıyorum

Profili İncele Arda Yılmaz

Onaylandı