Atatürk Anıtı'na Çarşaflı Kadın Baltalı Saldırı Tekirdağ

Tekirdağ Çorlu'da Atatürk Anıtı'na Çarşaflı kadın Baltalı Saldırı. Çarşafın Altından Çıkardığı Baltayla, Atatürk Büstüne Saldırdı.

#sondakika #haber #atatürkanıtı #baltayla saldırı

Çorlu'nun Omurtak Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Anıtı'na gelen bir kadın,örtüsünün altında sakladığı balta ile Atatürk anıtına zarar verdi.
Atatürk Anıtı'na baltayla saldıran çarşaflı(!) kadın kayıplara karışmış. Şimdi son zamanlarda yaşanan bu olayların tamamen tesadüf olduğuna mı inanalım? Asla!
Diyanet İşleri Başkanın fesli haini ziyareti ile başlayan ‘’provokasyon’’ süreci tüm hızı ile devam ediyor.
Buram buram provokasyon kokuyor. Hem Atatürk'e hemde İslam'a saldırıyorlar. Bu kirli oyunlara inanmayın artık!
Atatürk karşıtı olan hiçbir görüşe, Atatürk düşmanı olan hiç kimseye saygımız yok.
Atatürk Anıtı'na yapılan saldırılar kirli zihniyetin memleketimize yansımasıdır.
Neden anadolunun bir şehrinde değil de genelde millliyetçi kesimin ağırlıkda olduğu taraflarda Atatürk Anıtı’na saldırılıyor? Nedeni çok açık Laikliğin, Muhalefetin, Atatürkçü’lüğün en yoğun yaşandığı yerler. Amaç tahrik, kışkırtma, tezgah, karışıklık çıkarmak. Bu tezgaha gelmeyelim!
Atatürk'e saldırıyorlar
Türkçe Ezan diyorlar
Gerçek gündemleri halktan gizliyorlar
Belediyelerde yolsuzluk var
İhalelerde hırsızlık var
İsraf var
Fahiş vergiler,geri alınmayan zamlar var
İşsizlikten bunalan milyonlarca insan var...
Artık uyanın
Birileri çok pis bir oyun tezgahlıyor
Önce diyanet başkanı Fesli yi ziyaret ediyor ,sonra bu iki kadın sözlü ve fiziki Ata’ma saldırıyor
Bizleri en hassas noktamızdan vurup kargaşa çıkarmaya çalışıyorlar
Anlaşılan birileri düğmeye basmış
Halkın sinir uçlarıyla oynuyorlar...


Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde Omurtak Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Anıtı'na gelen çarşaflı bir kadın, üzerinde taşıdığı baltalayıp çıkarıp, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk heykelinin ayak kısmına vurdu. Çevrede bulunanların tepki gösterdiği kadın, daha sonra baltayı çarşafının içine gizleyerek alandan uzaklaştı.

Heykelin ayak kısmında hafif hasarın oluştuğu saldırı, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Haber verilmesi üzerine bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Polisin yaptığı incelemede baltalı saldırıyı gerçekleştiren kadının, Atatürk Anıtı'na bir yazı da bıraktığı görüldü.


CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluş gününde Atatürk anıtına balta ile saldırıp “Allah emrinde galiptir” diye yazı bırakan Çiğdem Bolbol’un yakalandığını söyledi.

Aygun, Diyanet İşleri Başkanı’nı Ali Erbaş’ın “Keşke Yunan galip gelseydi” diyen Kadir Mısıroğlu’na yaptığı ziyaret sonrası başlayan saldırılara işaret ederek, “Bu saldırılar vatandaşımızın sert tepkileri ile püskürtülmektedir. Atatürk’e olan bağlılık da artmaktadır” dedi.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın “Keşke Yunan galip gelseydi” diyen, “milli ve yerli” kimlikten uzak fesli Kadir Mısıroğlu’nu resmi kıyafetiyle 9 Kasım’da ziyaret edip, bu ana ilişkin görüntüleri 10 Kasım’da basına servis etmesi, AK Parti iktidarından ise hiçbir tepki gelmemesi Atatürk’ü hazmedemeyen cepheyi ele vermiştir! İşte bu cepheden güç alan kimi meczuplar, Atatürk heykellerine saldırmaya başlamıştır.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, “Çiğdem Bolbol” adlı saldırganın yakalandığını ve hak ettiği cezayı alacağını bildirmiştir.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın...


  (0)   Yorum