Erol Mütercimler Stratejik Düşünme Amerika Neden Suriye'den

Erol Mütercimler açıkladı plan ne? Amerika neden Suriye'den Çekiliyor. Stratejik düşünme ayrıntılı anlatım. Haber, Yorum, Tarih, Arşiv, Gündem, Analiz Komplo teorilerine bir yenisini ekleyerek detaylı bir açıklma yaptı.
#erolmütercimler #stratejikdüşünme #sondakika #haber

ABD'nin
Suriye'den Çıkmasının Tek Bir Nedeni Var!

ABD Başkanı Donald Trump sosyal medya hesabından "IŞİD'i Suriye'de yendik, bu benim başkanlık dönemimde Suriye'de olmamız için tek nedendi." iletisini paylaştı.

Amerikan ordusunun bölgedeki güçlerle ortaklaşa yürüttüğü operasyonlar sonucu Irak ve Suriye toprakları üzerinde hilafete dayalı bir hakimiyet kurduğunu iddia eden IŞİD'in elindeki bölgelerin büyük bir kısmı geri alındı. Halen Fırat Nehri'nin doğusunda dar bir bölgeyi kontrol ettiği belirtilen IŞİD'in egemenliği altındaki toprakları kaybetmesi örgütü yeniden gerilla taktiklerine dönmeye sevkedebilir.

Erol Mütercimler, babasının öğretmen olması sebebiyle farklı kentlerde eğitimini sürdürürken, son olarak İstanbul’a geldi ve klasik eğitimini tamamını burada tamamladı. Erol Mütercimler İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü'nden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı. Sonraki yıllarda ise ‘’ Çok Kültürlülük ‘’ alanında doktorasını tamamladı.

Erol Mütercimler 1978 yılında Deniz Kuvvetleri’nde teğmen olarak göreve başladı. 1980 yılında Deniz Astsubay Okulu'nda Fizik öğretmenliği yaptı ve bu meslekte 16 yıl kaldı. Binbaşı olarak görevi bıraktı. Beşiktaş Deniz Müzesi Müdürlüğü görevinde de bir süre çalıştı.

Erol Mütercimler Stratejik Düşünme Amerika neden Suriye'den Çekiliyor Plan Ne?

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın...


  (0)   Yorum