Hayvanlar Neden Dönüyor Deccal Geldi Mi Hz Mehdi Alameti Mi

Hayvanlara neden DÖNÜYOR? Deccal Geldi mi? Hz Mehdi Alameti mi? İŞTE GERÇEKLER BUNA İNANAMAYACAKSINIZ...
B videoyu hazırlarken aklıma gelen en çok sorulan sorular şunlardı; Deccal ne zaman çıkacak? Deccal ne zaman gelicek? Hz Mehdi geldi mi? Hz Mehdi alemetleri mi? Deccal nerede? Deccal kimdir?

Peki bu hayvanlar neden dönüyor? Bu anormal davranışların sebebi ne? işte o çılgına dönen hayvanlar.
Hayvanlar alemine dalıp biraz araştırma yaptık.
Karşımıza doğa olaylarında farklı bir teori geldi.
Elektromanyetik zihin kontrolü... Evet yanlış duymadınız Zihin Kontrolü...

Evren "Radiant Enerji" denilen bir enerjiden oluşur, gördüğümüz spektrum bir dalga boyudur. Morötesi ve kızılötesi dalga boylarını göremeyiz. Ancak röntgen filmlerinden, termal kameralara, yeraltı su havza haritalarına kadar birçok alanda kullanılır. Her elektrik kaynağı bir radyasyon neşreder. Bazı radyasyonlar iyonlama yaparak hücre ölümlerine yol açar. Hidrojen atomu frekansına uygun mikrodalga ile MR gibi beyin tomografileri çekilir. Mikrodalga fırınlarda ışınların camı geçerek tabak içindeki suyu buharlaştırdığını biliyoruz.

Mikrodalga ile uzaktan gürültü hissi oluşturmak mümkündür. Elektromanyetik ritmik vuruşlar kişinin başını elektrikli matkapla oyulduğu hissi uyandırabilir. Çok düşük frekans da (VLF), iyonlamanın olmadığı bir radyoaktivite ile baş ağrısı, çınlama, sinirlilik, depresyon, hâfıza kaybı hatta panik duygusu oluşturulabilir. Radyasyonun diş dökülmesi, kan kanseri, sakat doğumlara neden olduğu bilinmektedir. İyonlanmanın olduğu radyasyonlar X ışınları Radyum gibi kanser tedavisinde kanserli hücreleri öldürmek için kullanılır. Bu ışınları uzaktan yönetmek mümkün olmamakta, fakat mikrodalga kaynağını 1-2 km uzaktan bir hedefe yöneltmek mümkün olabilmektedir. Kötü niyetli kişilerin elinde korkunç bir silah haline dönebilen bir teknoloji insanlık dışı amaçlarla kullanılırsa insanlığın sonu olur.

“Elektromanyetik dalgalar ile insan beyninde zaman duygusunu kaybettirme, şaşkınlık hali oluşturma, mekan bulamama gibi durumlar oluşturmak mümkün” diyor. Radyohipnotik sistemleri savaş silahı olarak kullanmak isteyen projelerin bütün dünyada elektromanyetik projeler içerisinde kullanıldığını söyleyen Tarhan, “ Bu sistemlerle kişinin bazı tepkilerini yok edebilirsiniz. Kararlarını o anda bloke edebilirsiniz. Geçici olarak duygularını değiştirebilirsiniz. Amaç beynin ürettiği dalgaların frekansını belirleyip buna uygun frekansı üreterek, zihinsel bir dönüşüm yaptırmak. Bu yöntem istihbarat örgütlerinin de ilgisini çekiyor. Uzaktan focusla elektromanyetik uyarı göndererek kişide farklı bilinç oluşturulup oluşturulamayacağı araştırılıyor. Tedavide 30-40 elektrotluk beyin elektrotları kullanarak beyin ölçümleri yapıyoruz. İstihbari araştırmalarda ise 256 elektrotluk beyin dalgaları kullanılıyor. Ancak Dünya Af Örgütü zihin kontrol çalışmalarını etik dışı olarak kabul etti. Bu çalışmalar artık yapılıyorsa bile gizli olarak yürütülüyor.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın..

Diğer önemli videolarımız izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz ;


  (0)   Yorum