Lucid Dream - Bilinçli Rüya Deneyimi Ve Görme Teknikleri

Lucid dream nedir? Bilinçli rüya görmek mümkün mü? Deneyimi ve teknikleri nelerdir?

Rüyalarınızı rüyada olduğunuzun bilincinde ve kontrol tamamen sizde olacak şekilde görebileceğinizi biliyor muydunuz? Elbette bir çoğunuz rüyada olduğunuzu fark ettiğiniz hatta belki uçabildiğiniz rüyalar görmüş olabilirsiniz. Çocuklukta daha çok olmakla birlikte her insan yılda belki bir iki defa bu tarz rüyalar görebiliyormuş. Ancak önemli olan onu uyandıktan sonra hatırlamak değil ya da rüyadayken bilincine vardığınızda ne yapacağınızı bilmemek, uçuyorsanız yere çakılarak rüyanın birden sonlanması gibi durumlar da yaşayabilirsiniz. Önemli olan onu kontrol edebilmek, yapabileceklerinizin sınırsızlığını keşfetmek ve bunu faydalı bir hale dönüştürebilmek.

Evet bu rüyaların tahmin edebileceğiniz gibi en başta yaratıcılığa katkı sağlıyor ve psikolojik bazı durumları aşmamızda yardımcı oluyor. Bilinçli rüyalar iki farklı düzeyde görülebiliyor. Rüya gördüğünüzü bildiğiniz ancak tanımlayamadığınız kontrol edemediğiniz durumlar ilk düzey oluyor. İkinci düzeyde, rüya gördüğünüzün tamamen farkında olarak ve rüyanızı istediğiniz gibi kontrol ederek hatta evrenin sınırsızlıklarını keşfetmek için gördüğünüz rüyadır.

Peki Lucid Rüya Nedir?

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın...
https://www.youtube.com/channel/UCvK1...

Diğer önemli videolarımız izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz ;

Oynatma listelerimiz ;
Tüm videolarımız ; https://www.youtube.com/watch?v=4Zd80...
Güncel haberler ; https://www.youtube.com/watch?v=UcNXQ...
Zombi Virüs Salgını ve olası Kıyamet seneryoları Komplo teorisi videoları ;https://www.youtube.com/watch?v=xGobp...
Meditasyon ve Motivasyon üzerine Müzikler, Bakmış Müzik ; https://www.youtube.com/watch?v=5kJUZ...

sosyal meyda hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın;
► Youtube ;https://www.youtube.com/channel/UCvK1...
► Twitter ; https://twitter.com/Bakmisonline/
► instagram ; https://www.instagram.com/bakmisonline/
► Google+ ; https://plus.google.com/1043978013328...
► Facebook ; https://www.facebook.com/bakmisonline
► ModaSky ; https://www.modasky.com.tr/bakmis

Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri gizli bilgileri kehanet ve gizemli olayları merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor.
Eğer siz de dünya insanlarından saklanan gizli bilgilere, belgelere ilgi duyuyorsanız, farklı bilgilere meraklıysanız, trend ve popüler haber incelemelerini takip etmek istiyorsanız kanalım ve hazırlamış olduğum videolar tam sizin için demektir.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın...
https://www.youtube.com/channel/UCvK1...
bakmış rüya lucid rüya lucid lucid dream lucid rüya nedir lucid rüya görme lucid rüya gördüm lucid rüya filmleri bilinçli rüya bilinçli rüya deneyimi bilinçli rüya nedir bilinçli rüya görme teknikleri bilinçli rüya görmek bilinçli rüya görme lucid rüya teknikleri lucid rüya görme teknikleri lucid rüya deneyimi rüya tabirleri lucid rüya nasıl görülür lucid dreams rüya yorumları rüya kontrol lucid dream nedir lucid dream türkçe rüyada lucid dreams lucid rüya kitap


  (0)   Yorum