Recep Tayyip Erdoğan Reptilian Mı? Şok Gerçekler Reptilian

Cumhurbaşkanı mız Recep Tayyip Erdoğan reptilian mı? Şok reptilian insan gerçekleri! Reptilian nedir? Bir kılıf olabilir mi? Reptilianlar içimizde mi? Bir çok merak edilen konunun cevabı bu videoda...

Oldukça ilgi çekici bir konu halini alan ‘reptilian’ denilen ve ilk etapta bana gerçek ötesi, kimilerine göre gerçeğin ta kendisi olan ırk.

Birçok ünlünün hatta dünyayı yöneten siyasi liderlerin bu reptilian ırkı oldukları iddaa ediliyor. Biraz araştırma ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hakkında da böyle bir video buldum…

Konudan bihaber mi ya da haberdar mısınız bilemem ama konunun hoşluğunu araştırdıkça bu türün kesinlikle aramızda dolaştıklarına karar verdim. Bakalım bana hak verecek misiniz…

Filmlere, yazı dizilerine, belgesellere, kitaplara konu olmuş bu ırk hakkında çok da iyi şeyler söylenmiyor. Fantastik görünüşleri ve bu görünüşün tarifleri kulağa ve göze çok hoş görünmese de asıl ürkütücü olan şey huyları.
Bir gün asıl yüzleri ile karşılaşma ihtimalimizi hesaba katarsak görünüşleri hakkında birkaç bilgiyi paylaşmak yerinde olur.

Bu yaratıklar, üç metreyi aşabilen boylara sahip bazıları da 1.20 civarında yani onlarda çeşit çeşit , pullu derileri olan, sürüngenimsi varlıklar . Uzun kafa tasları, kocaman Yılan gözü gibi çizik gözleri ve kilitlenen bakışlar, dört parmak el ve ayakları, hafif kambur iskelet sistemleri ve kalın tırtıklı ve sürüngenimsi bir deri. Yani, orjinal görünüşleri öyle ama, kolaylıkla şekil değiştirebildikleri için kimse onları öyle göremiyor.
Aralarında politikacılar, şarkıcılar, bilim insanları, felsefeciler, hatta inşaat ameleleri, temizlik işçileri bile var. Yaratıklarımız, tam da tahmin edeceğiniz gibi, aslında gizlice gezegenimizi ve insanlığı yönetiyorlar. Reptlianlar resimlerle ve videolar ile de desteklediğim gibi bir ırk olduğu tahmin yada iddaa ediliyor.
Vücutlarını istedikleri şekle ve görüntüye dönüştürebildikleri için asıl görüntüleri ile karşılaşmalar ender zamanlarla kısıtlı kalmış.
Uzaylılar tarafından kaçırıldığını kötü muameleye uğradığını iddia edenlerin, açıklanamayan garip olaylara maruz kalanların söylemleri ile oluşturulan bu tasvir ilk kez ‘ufoloji’ alanında kullanılmış.

İnsanlık tarihine baktığınızda, yarı insan yarı sürüngen bir çok mitolojik yaratık görebilirsiniz aslında. Reptilian fikrinin çıkış kaynağı ve kanıtlarından biri de bu. Bu uzaylı sürüngen-insan melezlerinin de köklerinin Orta Doğu’da, yani Türkiye, İran ve Irak’ın bir bileşimi olan bölgedeki dağlarda yerin altında olduğunu ve oradan çoğalıp dünyayı kontrol altına aldıklarını anlatıyor. Tarihin çeşitli dönemlerinde aynı bölgeden tekrar tekrar çoğalıp yayıldıklarını söylüyor.

Sürüngen insanımsılar, doğaüstü güçlere sahip ve zekaca çok gelişmiş sürüngen-insan karışımı varlıklardır. Mitolojide, bilim kurguda ve okült çevrelerde geçen bir kavramdır. Bu teorilerden bazılarına göre Alpha Draconia adı verilen bir yıldız sisteminden gelmişlerdir. Riley Martin, John Rhodes ve David Icke gibi komplo yazarlarının kitaplarında bu yaratıklardan bahsedilmektedir. Komplo yazarı David , dünyayı ve insanlığı kontrol altında tutan bir sürüngen insanımsılar grubundan bahsetmektedir.Ücretsiz Abone olmayı unutmayın...


  (0)   Yorum