Sanal Kıyamet Planı - İç Savaş Küresel Isınma Dünyanın Sonu

Sanal Kıyamet Planı - İç savaş, küresel ısınma, iklim değişikliği o videoyu inceledik.. Dünyanın sonu yani yapay kıyamet planını içeren ölümcül deney filmi toplantı sahnesini inceleme altına aldık.

Peki ne zaman, nasıl, ve neden gerçekleştirilecek? Kıyamet 2019 da mı kopacak yoksa planlar başka mı? Bir film konusundan yola çıktık ve araştırdık.

Yoğun istek alan bir inceleme videoyu ile sizlerleyiz hem parça parça bu videoyu ele alacağız hemde şöyle samimi bir sohbet ortamı geçekleştireceğiz sizlerle. Hemen konuya girmek istiyorum. Videomuzun asıl konusu olan video kesiti ölümcül deney filminden alınmıştır. Belli başlı dönemler içerisinde vizyona giren ve seyircisinin tadını damağında bırakacak derecede harika işleyişleri içerisinde bulunduran filmin son halkası ve final bölümü Resident Evil: The Final Chapter yani Ölümcül Deney Final olarak seyirci karşısına çıkan serinin son filminden alınmıştır. İzleyenler hatırlayacakları gibi filmin sonlarına doğru virüs salgına başlamadan 17 ay önce yapılan bir toplantı görüntüsünü izliyorlar ve toplantı konuşmasına baktığımızda gerçekten bu günlerin gerçekliğini anlatan bir konuşma hakim ve dediklerine ben şahsım olarak %100 katılıyorum. Videoyu parça parça kademeli bir şekilde inceleyeceğiz videomuzun sonunda ise tamamını bir bütün olarak yayınlacağım dikkatli izlemenizi öneririm.

Şu anda bir iç savaş konusu almış başına gidiyor. Küresel ısınma ve iklim deişikliği de konuşulan diğer konular. Dünyanın sonu geldi yorumları da yapılıyor.

Ücretsiz Abone olmayı unutmayın...


  (0)   Yorum