Uyanın - Dünyayı Yöneten Rockefeller Rothschild Fransa Sarı

Dünyayı yöneten Rockefeller ve Rothschild aileleri Fransa da sarı yelekliler hareketini mi destekliyor? Uyanın artık dünya hiç de masum bir yer değil aslında...

#uyanınartık #Rockefeller #Rothschild #france #yellowvests

Dünya
hızlı bir değişim içerisine girdi,Protesto gösterileri sarı yeleklilerden bahsediyorum, Türkiye deki iç savaş söylemleri, dünyada ki ekonomik krizler peki neden, niçin bunların sayısında ciddi oranda artış var? Hemde sadece türkiyede değil tüm dünyada ve özellikle avrupada buna sebep olan iki aileyi mercek altına alalım mı? Rothschild ve Rockefeller ailelerinden bahsediyorum. Bunlara bazen derinden, bazende yüzeysel bakalım. Konu biraz uzun olabilir dikkatle izlemenizi öneririm, çünkü şu anda ki bir çok yaşanan olaya farklı bir gözle bakmanıza sebep olacak.

Bence en büyük yanılgımız, çok önemli olayların kendiliğinden olduğunu düşünmemiz. Düşünce sistemimiz böyle olduğu için takılıp zaman kaybettiğimiz çok konu oluyor.
Oysa gelenler, oyun kuranlar ve sonuç alanlar hep organizasyonu iyi bir temele oturtanlar… Gözden kaçırıyoruz. Eğitim sistemimiz hep batıyı görmeye odaklı. Genelde ezberci, Atatürk sonrasında düşünmeye araştırmaya sevk etmeyen tembelliği aşılayan bir eğitim sistemimiz var. Çünkü böyle olması isteniyor. Bir de “Ne kadar iyi şey varsa batı‘da” diye düşündüğümüz için yanılıyoruz.

Son zamanlarda iklim değişikliği, art arta yaşanan depremler, artan hava kirliliği, düzensiz hava olayları aslında dünyanın sonuna geldğimiz de bir göstergesi. Son 12 yıl videomda bahsetmiştim ama kısaca özetlersek bilim adamlarının söylemeye korktuğu şey bu dünyaya bu kadar insan fazla geliyor. Son zamanlarda yaşanan olaylara bakalım.
Mesela depremler Dünya beşik gibi sallanıyor, meydana gelen son depremler. Diğer yandan iklim değişikliği BM tarafından tamamlanmış olan yeni bir rapor taslağında 2040 yılı itibarıyla Paris Anlaşması’nda hedeflenen 1,5 derecelik sıcaklık artışı hedefini tutturmanın imkansız hale geleceği söyleniyor.

Bilim insanları bu artışın, aşırı kuraklık, yangınlar, seller ve küresel çapta kıtlığa sebep olacağını belirtiyor. Nedeni ise biz insanlar peki başta anlattığımız konulara baktığımızda yapay bir kıyametin planlandığını söyleyebilir miyiz? Tabi ki de evet çünkü artık dünya alarm veriyor dünya bitmenin eşiğinde yakında kaynaklar yetmemeye başlayacak nüfus hızla artıyor durdurulamıyor.

Doğal bir kıyametle tüm insanların yok olması mı? yoksa yapay bir kıyametle seçilen nüfusun hayatta kalması mı? İşte asıl sorulması gereken buydu bu iki aile ( Rockefeller, Rothschild ) aslında bu soru ile yola çıktı bunlar aslında yıllardır bilinen gerçekler 100 yıldır bunun planı sürüyor daha önceleri tek devlet fikri tüm dünyanın tek devlet olması iken şuanda hızla artan nüfus yüzünden bu plan nüfus azaltılması ile seçkinlerin tek devlet kurma fikri ile birleştirildi ve bu yönde proje yapılmaya devam ediyor.

Geçen günlerde konuşan bir bilim adamının kanser aslında tedavi edilmeye çalışılmıyor ilaç firmaları bunu istemiyor derken çok haklıydı. Peki ya genetiği değiştirilmiş gıdalar? En basitin den Türkiye'yi ele alın bir şekilde tarım bitiriliyor ve dışarı mahkum ediliyor tarım ürünlerinde genetiği değiştirilmiş tarım ürünlerine.
Uyanın artık dünyayı yöneten aileler Rockefeller, Rothschild aileleri.
Bunu görmemek imkansız bunu fark etmemek imkansız.


  (0)   Yorum