Videoyu Dikkatle İzle! 2019 Kıyamet Gibi Proje Dünya Nüfusu

Videoyu Dikkatle İzle! Çünkü buna inanamayacaksınız.. 2019 da Kıyamet gibi Proje hayata geçiyor.. Dünya Nüfusu Azaltma

Bir şeyden eminiz ki, dünya nüfusu sonsuza dek artmayacak. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki 2050 yılında, bu gezegeni paylaşan 10 milyar kişi olacak. Daha 1920’li yıllarda 2 milyar nüfusu olan dünya, böyle bir insan kalabalığına dayanabilir mi? En önemlisi de bu sorunu kökünden çözmek isteyenler, toplu kıyım senaryolarını için neler planlıyorlar?

Dünyadaki insan sayısı, her geçen saniye katlanan bir hızla artıyor. 1804 yılında 1 milyar olduğu tahmin edilen dünya nüfusu, 1927’de ancak 2 milyara çıkabildi. Bu değişim esnasında I. Dünya Savaşı yaşanmış, nüfusun artmasına doğrudan etki etmişti. Ardından gelen II. Dünya Savaşı’na rağmen nüfus 1960 yılında 3 milyara ulaştı. Bir başka deyişle 2 milyara ulaşmamız 123 yıl, 3 milyara ulaşmamız ise 33 yıl aldı. 14 yıl sonra dünya nüfusu 4 milyara yükseldi, 5 milyara ulaşmak 13 yıl, 6 milyara ulaşmak sadece 12 yıl vakit aldı. Bugün dünya nüfusu 7.44 milyar. Araştırmacılar, 2050 yılında 10 milyar nüfusa ulaşacağımızı söylüyorlar.

Nüfusun artmasıyla birlikte dünyanın kaynakları da paylaşılamaz oldu. Dünya savaşları sırasında küresel egemenlik için mücadele eden devletlerin yarattığı zenginler, yani nüfusun yalnızca %1’ine yakın olan kısmı, kalan %99’un üyesi olan bireylerden daha fazla paraya sahipler. İş elbette ekonomik durumla da sınırlı değil. Gelir adaletsizliğinin artıp, toplumsal kutuplaşmanın en büyük gerçek olacağı yıllara doğru gittiğimizi söyleyen binlerce bilim insanı var. Diğer taraftan nüfusa bağlı olarak artan karbon salınımı da küresel iklim değişikliklerinin etkilerini arttırıyor. Ne kadar mantıklı düşünürsek düşünelim, dünyanın bir süre sonra insan kotasını dolduracağı sonucuna ulaşıyoruz.

Güç sahipleri, dünya nüfusunu dengelemek için ne kadar acımasız olabilirler?
Malthus’un hipotezinden yola çıkarak, dünya nüfusunu yapay felaketlerle dengelemek...

Sevdiğiniz Marvel karakterleri, potansiyel geleceğin en şiddetli senaryosunu, eğlenceli bir dille size verdi. Adına sonradan Thanos diyeceğimiz o kötü niyetli insanlar ise bir başka gezegenden gelmeyecekler, zaten aramızdalar...

Her başlangıcın bir sonu ve her sonun bir başlangıcı vardır. Hazırladığım en KALİTELİ video bu videoyu dikkatle izleyin sonrada paylaşın! Size saçma gibi görünen şeyler aslında çok mantıklı...

Dünya nüfusu azaltma projesi 2019 itibariyle plan olarak gizli örgütler tarafından özellikle kıyamet ile ilişkilendiriliyor. Nüfus artışı nı kıyamet alameti olarak gören insan lar bu işe ne diyor? Peki bu sanal kıyameti nasıl gerçekleştirecekler? aids hastalığı, bebek aşı takvimi, organik tohum ve yerli tohum projeleri ; Sabotaj uygulayarak dünya nüfusu ne kadar azaltılabilirse azaltılacak bu konuda bir çok komplo teorisi mevcut piyasada... Peki sizce insan hakları na aykırı bu proje ne kadar gerçek? Herkesin dilinde ki illuminati bu işin içinde mi? nedir bu olayın gerçeği? adim adim komplo ile Belgesel kanalları tadında unutulmaz filmler ile derlenen bu videomuz trend video lara aday son dakika haber lerini taşıyan kanalımızda fragman olarak kullanılarak da yer alacak.

2019 Dünyanın sonu için başlangıç noktası olarak görülüyor. Çeşitli komplo teori ve kehanetler Türkiye ve Dünya için söylenmeye devam ediyor. Google Türkiye de en çok aranan kelimeler den biri olan komplo teorileri ve kehanetler kaliteli video larında konusu olmaya devam ediyor.

Gizliden arama Ücretsiz Abone ol...


  (0)   Yorum