Tuna Hizmetli - Kaçalım Buralardan | Yeşil Deniz Dizisi

Tuna Hizmetli - Kaçalım Buralardan Şarkısı nı dinleyebilir ve şarkının sözlerini yazının devamında bulabilirsiniz.Yeşil Deniz Dizisi.1. sezonda, 17. bölümün sonunda baş rol olan Radyocu İsmail’in ilk aşkı Sedef ayrılık mektubunu okuduğunda kaza yapar ve felç kalır. O bölüme damgasını vuran ise Sedef’in kaza anını canlandıran sahnedeki duyguyu seyircilere aktaran Tuna Hizmetli Kaybolalım şarkısının sözleri oldu. Ve şarkı sözleri Yeşil Deniz seyircisinin diline pelesek oldu.

~
Video hoşunuza gittiyse "BEĞENMEYİ" unutmayın!
Kanalımıza Destek Olmak İçin;bu ►http://bit.ly/birbilgikanalı Linki tıklayarak "ABONE" olabilirsiniz! Desteğiniz için TEŞEKKÜRLER!
~

Kaçalım Buralardan Şarkı Sözleri | Yeşil Deniz Dizisi

Bu yeşil hapishanenin sebebi
Beyaz bir güvercin gözleri deniz mavi
Sözleri bıçak gibi

Toprak kokan elleri yağmur gibi gülümsemesi
Ömrümün tesellisi yalanlarımın sebebi

Gel hayalim anıları alalım kaçalım buralardan
Gel yoruldum yalanları yaşayan gururumdan
Bir ömür var bir de aşkımız yeter bu zamana
Gel baharım kaybolalım

►Önerilen Videolar;
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
◕Gel Artık Üşüyorum-Yeşil Deniz;https://youtu.be/a0LA21n-8XM

◕Jet sosyete Dizis Şarkısı;https://youtu.be/V_4pTscpjhw

◕Buludlar | Azerice Reggae Şarkı;https://youtu.be/9qWASO2DbXE

◕Aşk Yalanı Sever Dizi Şarkısı;https://youtu.be/2WxD3pZir1I
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Yeşil Deniz Dizisi Hakkında;

Yeşil Deniz, yapımcılığını Ayfer Özgürel-TFT Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Ali Kara, İdris Meydi ve Serkan Birlik 'in yazdığı, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın gerçekleştirdiği TRT 1'de yayınlanan yerli dizidir. Dizinin Başrollerinde; Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Ali Barkın, Burak Alkaş, Merve Akkaya, İlker Aksum, Güneş Sayın, Sanem Çelik, Nalan Yavuz, Zafer Kırşan, Semiha Bezek, Emin Gürsoy, Ahmet Somers, Elvan Dişli, Aladdin Sakar, Sedef Çalışır, Zeynep Deniz Denker, Cemre Baysel, Nuri Gökaşan, Jale Aylanç, Zeynep Gülmez, Renan Bilek, Yener Gürsoy, Berke Acar, Eren Can Vurucu, Ceyhun Tutal, gibi isimler yer almaktadır. Diziye Sümer Tilmaç ve Salih Kalyon'da Konuk Oyuncu olarak katılmıştır.

Diziye ikinci sezonda İlker Aksum (Almancı Üsen Rolüyle) ve Güneş Sayın (Almancı Üsen'in kardeşi Sibel Rolüyle) katılmıştır. İlk sezonda oynayan Öykü Çelik ve Melis Babadağ diziden ayrılmıştır.

TRT ekranlarında 75 bölüm yayınlanan dizi, kanal ile yaptığı görüşmeler sonrasında final kararı aldı.Yeşil Deniz Dizi İzmir'in Ödemiş İlçesine bağlı Birgi'de çekilmiştir.


  (0)   Yorum


Ağırlıklı Olarak,müzisyen,sanatçı,sinema / dizi oyuncusu,politik kişiler,sporcular hakkında bir kanal.

Profili İncele Bir Bilgi

Onaylandı