2019 Bmw 3 Serisi Üretim Aşamaları Ve Tanıtımı

BMW 3 Serisi Sedan, 40 yılı aşkın süredir global premium orta sınıf sınıfındaki sportif sürüş keyfi kavramını özetlemiştir. Dinamik tasarım, çevik yol tutuş, sıra dışı verimlilik ve yenilikçi ekipman özellikleri sunan, bir BMW'nin özelliklerine sahip ve bir miktar çentik açıyor.

Yeni BMW 3 Serisi Sedan - Ürün özellikleri

Kaliteli orta büyüklükteki bir otomobilde sürüş keyfi için küresel olarak başarılı elçinin yedinci kuşağı. Yeni BMW 3 Serisi Sedan, önemli ölçüde geliştirilmiş sportif yetenek, yeni tasarım dili, birinci sınıf ambiyansında kapsamlı iyileştirmeler ve arkadan aydınlatmalı sürücü yardımı, kontrol ve çalıştırma ve bağlantı teknolojisinden faydalanıyor. Dünya prömiyeri Ekim 2018'de Paris'teki Mondial de l'Automobile'da, 9 Mart 2019'dan itibaren piyasaya sürüldü.
Daha yüksek verim, daha fazla çekme gücü ve optimize edilmiş verimlilik ile yeni güç aktarma teknolojisi. Piyasaya sürülen altı motor modeli: Dört silindirli benzinli modeller, dört silindirli dizel motorlar, artı altı silindirli dizel ünite - çıkışları 110 kW / 150 hp ile 195 kW / 265 hp arasında (yakıt tüketimi birlikte: 5,8 - 4,2 l / 100 km [48,7-67,3 mpg imp]; CO 2 Birleştirilen emisyon: 132-112 g / km) +. BMW 320d xDrive Sedan'da piyasaya sürülen akıllı dört tekerlekten çekiş (kombine yakıt tüketimi: 4,8 - 4,5 l / 100 km [58,9 - 62,8 mpg imp]; birleşik CO 2 emisyonları: 125 - 118 g / km) *. Yıl boyunca, ultra sportif bir BMW M Performance sürümü ve plug-in hibrid tahrik sistemine sahip son derece verimli bir model ürün yelpazesine eklenecek.
Geniş ölçüde yükseltilmiş şasi teknolojisi, yeni damper teknolojisi, daha sert gövde yapısı ve süspansiyon bağlantıları, daha geniş izler, minimum ağırlık, düşük bir araç ağırlık merkezi ve hatta 50: 50 ağırlık dağılımı sayesinde farkedilir şekilde daha keskin sürüş dinamikleri.
Ekstra spor kabiliyeti sağlamak için genişletilmiş şasi seçenekleri: Düşük sürüş yüksekliğine sahip M spor süspansiyonu, Uyarlanabilir M süspansiyon, değişken spor direksiyon, M Spor frenleri, arkadan diferansiyelde tamamen değişken kilitleme etkisi için elektronik kontrollü M Spor diferansiyel, 19'a kadar inç hafif alaşım jantlar.


  (0)   Yorum