2019 Nissan Altima Fabrika Üretim Aşamaları

#2019NissanAltima sınıf üstü stil, güven verici sürüş deneyimi ve Nissan Akıllı Hareketlilik teknolojileri sunar

Nissan, 2019 Nissan Altima'nın küresel lansmanı ile orta büyüklükteki sedan segmentine heyecan getiriyor. Yepyeni, altıncı kuşak Altima'nın özellikleri:

ProPILOT Assist dahil olmak üzere Gelişmiş Nissan Akıllı Mobilite güvenlik ve sürüş yardımı teknolojileri ve Arka Otomatik Frenlemeli Güvenlik Kalkanı 360'ın tanıtılması
Mevcut Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş dahil, gelişmiş sürüş performansı
Şirketin ilk üretime hazır Değişken Sıkıştırma Turbo'su dahil olmak üzere iki yeni motor
Daha düşük, daha geniş ve daha atletik oranlarla etkileyici tasarım
Yeni açık, havadar premium canlandırıcı iç tasarım

Nissan Akıllı Mobilite: ProPILOT Assist öncülüğü
Sürüş zevkini arttırmak söz konusu olduğunda 2019 Altima, Nissan'ın gelişmiş ProPILOT Assist'inde tek başına duruyor . Sınıfında benzersiz olan ProPILOT Assist 1 , tek şeritli otoyol sürüşü gibi belirli sürüş koşullarında sürücü hızlanma, direksiyon ve frenleme giriş miktarını azaltarak sürücü iş yükünü azaltır.

ProPILOT Assist, geleceğin özerk araçlarının temeli olup, sürücülerin şeritte merkezde kalmasına, dur-kalk trafiğine gitmesine, belirlenmiş bir araç hızının korunmasına ve öndeki araca belirli bir mesafenin korunmasına yardımcı olur. Ve hepsi basit, iki düğmeli bir işlemle etkinleştirilir. Sistemi açmak için, sürücü sadece mavi ProPILOT Assist ON düğmesine basar, daha sonra normal bir cruise cruise kontrol sisteminde olduğu gibi istenen hıza ulaşıldığında Akıllı Seyir Kontrolünü ayarlar.


  (0)   Yorum