Volvo Polestar 1 Karbon Fiber Destekli Araç Tanıtımı

Polestar, #VolvoCarGroup'un yeni elektrikli performans markası. Polestar, Volvo Cars ile belirli teknolojik ve mühendislik sinerjilerin tadını çıkaracak ve Volvo Cars ile olan bağlantısının bir sonucu olarak önemli ölçek ekonomilerinden yararlanacaktır. Bu sinerjiler, ayrı markalı, yüksek performanslı elektrikli arabaların tasarımını, geliştirilmesini ve üretilmesini sağlar.

Polestar, bu yeni döneme, dünyadaki en uzun hibrit otomobilin en uzunu olan, 600 hp, 1,000 Nm gücüne sahip düşük hacimli bir Elektrikli Performans Hibrit GT ve 150 kilometrelik elektrikli bir seri olan Polestar 1 ile başlıyor. Gelecekte, Polestar 2 ve Polestar 3, portföyüne tam akü elektrikli, yüksek hacimli, sürücü odaklı araçlar olarak katılacak.

Polestar, teknolojisini ve uzmanlığını elektrikli Volvo otomobillerine de uygular. Yeni Volvo S60 T8 Polestar Engineered daha keskin ve daha ilgi çekici bir sürüş deneyimi yaratmak için önemli Polestar bileşenlerine sahiptir. Polestar optimizasyon yazılımı güncellemeleri, motor üretimi dahil altı performans alanını artıran Volvo modelleri için de mevcut.


  (0)   Yorum