Smyk Dizi Çukur Analizleri

Bu dizi Haberler ve çok daha fazlası puhutv'de → https://puhutv.com/cukur-detay

Merhaba arkadaşlar bu videomuzda Karakuzuların Devamımı var. Karakuzuların 2.kolu mu geliyor. Sena İle Mahsun Kardeş olabilir mi bunlar hakkında biraz analiz yapacağız. iyi seyirler.


Öncelikle Farkı Çukur Analiz Videolarını da takip ediyorum. Bazı Youtube Kanalları Biz Biliyoruz, Hangisininin dediği doğru çıkıyor gibi düşüncelerini videolarına ekleyerek prim yapmaya çalışmış.

Buna istinaden bir açıklama yapmak istiyorum. Smky Dizi Tahmin ve yorumlama kanalıdır. Durum güncellemesi yaparak. Bir sonraki bölüm heyecanını arttırmaya yönelik videolar yapmaktadır.

Diğer Kanallardan Ayrıldığımız Özelliğimiz de budur. Bu şekilde Doğru yada yanlış tahmin olaylarına girerek vakit harcamalarından sa bir bölüm heyecanıın artırmaya yönelik videolar yapmalarını öneriyorum.

Öncelikle Karakuzuların 2. sezon içerisindeki hareketleri olsun tavırları olsun ve güçleri olsun beklediğimiz gibi değildi. tabiki çeto ve mahsun karakterleri gerçekten gönlümüzü fethtetti. ama bu karakuzuların çukurda kalacağı anlamı taşımıyor tabiki.

Karakuzular, koçovalılar ile geçmişte yaşadıklarını göz önünde tutacak olursak. Karakuzular bittiyse Çukur artık koçovalıların. Çetonun da başka bir destekçisi yok anlamı taşıyor.

ama çeto karakuzuların içerisinde ve karakuzuların farklı bir kolunu mu oluşturuyor. şu an bu durum büyük merak konusu.

Tamam çeto birinden yardım istedi. ama bu kişi tabikide çetonun üst düzey liderlerinden biri değil.

Karakuzuların bir kolu olduğunu düşündüğüm çeto ve mahsun ekibi. bu işi beceremeyince. Karakuzuların farklı kolları çukura girmeye çalışacak. ama çeto bunun önüne geçmek için en yakınından yardım istedi.

Bu iş olumlu sonuçlanmayınca Çetonun üstleri artık müdahale etmek zorunda kalabilir.

Çeto ve mahsunun bu kadar ekonomik yönden sıkıntıda olması ve sadece 5 milyon tl lik bir mal ticareti sonunda başarızlıkla çöküş yaşaması da ilginç olaylardan bir tanesi.

Çeto adam toplayıp tekrar gelecektir. Önümüzdeki süre zarfında bir kaç bölüm çetoyu sık göremeyeceğiz. Mahsunu da Çukur içerisinde gizli gizli dolaşırken görebiliriz.

Mahsun ile sena olayınnda benim düşüncem kardeş olabilecekleriydi.

Çünkü Daha önceki emrah ve sena videomuzda emrahın aslında öz senanın da aslında üvey olabilecğini vurgulamıştık. bu durum gerçekleşecek gibi görünüyor.

Sena ve Mahsun olayınnda dikkatler, Mahsunun senaya yapacağı bir tuzaktaydı. Ama bu olmadı. Mahsun en zor en kötü en hırslı anında bile senaya zarar vermedi. yoksa sena yamaça karşı büyük bir kozdu.

Mahsunun senanın evini dağıtması ve küpesinin tekini yerine koyması. Daha sonra senanın oyunaklarına olan dikkati de farketilmişti. bunlarla birlikte Mahsun un anne kavramını sorgulaması senanın da bunun üstüne düşmesi. Olayları farklı boyutlara görürecek gibi görünüyor.

Sena ile Mahsun Aynı yetim hanedelermiydi. Mahsunun senaya olan ilgisi nedir. Mahsunun ailesine olan aşkı canlanmaya mı başladı bunun sebebi tabiki sena.

Mahsun ve senanın kardeş olma olasılığı çok düşük olmasa da çok ta yüksek değil. senaristin daha vermemiş ipuçları ve detaylar bu konuyu netleştirmesede ilerde daha detaya girilecektir.

Sizde merak ettiğiniz konuları yorum kısmına yazarak yeni bölüme kadar olan süreçte video hazırlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Kendinize iyi bakın hoşçakalın.


  (0)   Yorum


Bu Kanalda Benim öğrenirken Keyif aldığım, Öğretici, eğitici, bilgi verici videoları sizler için düzenledim.

Profili İncele Bilmiyorum Deme

Onaylandı