Niloya Pepee Ve Eylül Yılbaşı Ağacı Süslüyor

Niloya Pepee Eylül Yılbaşı Ağacı Süslüyor .Niloya Pepee Yeni Yıl 2018 Çocuk Eğlencesi

2018 yılı yaklaşırken Niloya Eylül ve Pepee yılbaşı ağacı süsleme ye karar veriyor. Ve kendi aralarında bir çocuk eğlencesi düzenliyorlar. Eylül'ün daha önceden aldığı yılbaşı çam ağacı nı ve süslerini getirip bir köşeye koyuyorlar. Daha sonra yılbaşı çam ağacını açıyorlar ve kuruyorlar. Niloya heyecanla yılbaşı süslerine bakıyor. Eylül yılbaşı düdüğünü Niloya ya doğru üflüyor birlikte çok eğleniyorlar. Süslemeye başlamak için pepee yi bekliyorlar. Beklemekten sıkılan Niloya ve eylül yılbaşı ağacı süslemesi yapmaya başlamaya karar veriyorlar. Yılbaşı ağacı süslerini niloya çok beğeniyor. HEpsi birbirinden güzel ve renkli olan bu süsler cıvıl cıvıl. 2018 yeni yıl için çocukların en sevdiği etkinlik olan yılbaşı ağacı süslemesi niloya ve eylül'ü çok heyecanladırıyor. Niloya noel baba şapkası takıyor. Bu şakada yıldızlar ve süsleme ler var. Niloya'ya çok yakışıyor. Niloya ilk olarak sarı yeşil mavi kırmızı renklerdeki oyuncak davul süsleri ni yılbaşı ağacı na takıyor. Bu sırada Pepee geliyor. Nil oya ve eylül çok seviniyor. Pepee de yılbaşı süsleri ne bakıyor ve çok beğeniyor. Pepe de süslemeye başlıyor. kırmızı yıldız şeklindeki parlak olan süsü takıyor. Eylül ise gri renk olan kozalak süsü nü takmaya çalışıyor. Bu sırada çocuklar çok eğleniyor. Küçük renkli yılbaşı süslerini taktıktan sonra sıra uzun parlak renkli süsleri yılbaşı ağacı na dolamaya geliyor.

Eylül pembe renkli olan kar tanesi desenli uzun kolye şeklindeki yılbaşı süsü nü yılbaşı ağacı na dolamaya başlıyor. Sonra altın sarısı renkli uzun parlak süsü 2018 yeni yıl yılbaşı ağacına doluyor. Bu sırada Niloya gri renkteki tüylü süsü ağaca takmaya çalışıyor. Fakat çam ağacı nın tepesine çıktıktan sonra ağacın dallarına takılıyor ve orada kalıyor. Eylül ve pepee'ye sesleniyor. Eylül gelip Niloya yı yılbaşı ağacı ndan indiriyor. Daha sonra Pepee mavi renk olan tüylü uzun parlak süsü ağaca takmaya çalışıyor. Fakat Pepee de yeni yıl ağacı nın tepesinde kalıyor. Eylül ve Niloya dan yardım istiyor. Niloya ve Eylül Pepee yi ağacın tepesinden indiriyor. En sonunda 2018 yeni yıl yılbaşı ağacı nın ışıkları na sıra geliyor. Pepee yılbaşı ağacı nın ışıkları nı takıyor. Niloya ve Eylül sabırsızlıkla yılbaşı ağacı ışıklarının yanmasını bekliyor. Pepee ışıkları yakıyor. Yılbaşı ağacı ışıl ışıl gözüküyor. Niiloya pepee ve eylül artık 2018 yeni yıl için yılbaşı ağacı süslemesi ni bitiriyor.

Biz bu videosyu çekerken çok eğlendik umarız siz de seyrederken eğlenirsiniz. Sizlerde anne baba öğretmen arkadaş yada oyuncak bebek lerinizle oyuncak niloya oyuncak pepee çizgi film animasyon karakterleri ile eğlenceli videolar çekebilir ve çok eğlenebilirsiniz. Anaokulu kreş anasınıfı okul öncesi etkinliklerinizde bu şekilde komik ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.


  (0)   Yorum


Türkiye’nin en iyi çocuk kanalı TRT Çocuk Çizgi Filmleri, kısa sürede hem miniklerin hem de ebeveynlerin gözdesi haline geldi.

Profili İncele TRT Çocuk

Onaylandı